Anka Meşrubat Kurumsal Bilgileri

tasarim59

Anka Meşrubat Kurumsal Bilgileri

 

Anka Meşrubat

     Şirketimiz 2015 yılında Anka Meşrubat Pazarlama Ticaret Limited Şirketi unvanıyla kurulmuştur.

     Şirketimiz Coca-Cola ürün gruplarının Tekirdağ Büyükşehir iline bağlı Malkara ilçesi, Edirne iline bağlı Keşan ve Enez ilçeleri ile bunlara bağlı belde ve köylerinde dağıtım hizmeti vermektedir.

Vizyon

     Şirketimiz, çağdaş ve yenilikçi yaklaşımıyla hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetine odaklanmıştır.Bu bağlamda son teknolojilerin desteğiyle sürekli kendini yenileyen bir hizmet anlayışı benimser ve bunu hayata geçirir. Hızlı, güvenilir ve ayrıcalıklı hizmetler sunar. Sunduğu mevcut ve potansiyel hizmet ve ürün gruplarını titizlikle seçer ve bilinen markalarla işbirliği yapar. Yaygın bir satış ve dağıtım ağına sahiptir ve genişleyen ürün grubuyla birlikte lojistik olarak da genişleyebilecek bir alt yapı oluşturmuştur. Vizyonumuz klasik anlayışın dışına çıkarak, müşterilerimize,iletişim araçlarının etkin kullanımıyla gerçekleşecek, sipariş ve ödeme kolaylığı ve güçlü filomuz ile hızlı ulaşım sağlayarak farklılık yaratmaktır.


Misyon

     Şirketimiz gıda sektörüne hizmet verdiğinin bilinciyle hareket etmektedir. İnsan sağlığı ve onun gereklerine riayet etmek öncelikli misyonumuzdur. Grubumuz saygın markalarla işbirliği yaparak, tüketici memnuniyetini maksimumda tutmayı hedefler. Ayrıca tüketici haklarını korumayı, olası olumsuzluklarda sorumluluklarını yerine getirmeyi taahhüt eder. Çalışan haklarına, iş güvenliğine sahip çıkar. İş kolunun gerektirdiği sınırlarda insan ve çevre faktörüne öncelik tanıyarak gerekli önlemleri alır. Sosyal sorumluluk bilincine sahiptir ve bu konuda ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapar.

 


Anka Meşrubat Pazarlama Ticaret Limited Şirketi

Adres : Büyük Cami Mahallesi Efes Bulvarı No:34/A Keşan EDİRNE Tel : 0 284 715 15 75 Faks : 0 284 715 15 77

E-Posta : info@ankamesrubat.com

Web Mail